קניית חבילת גלישה בחול – 10 היבטים שחשוב להכיר!

May 21 2023Oded B

אם אתם לקראת קניית חבילת גלישה בחול, בהחלט ישנם כמה וכמה היבטים שחשוב להכיר אותם, כדי שבסופו של דבר, תוכלו לחסוך בכיס. לפני שמחליטים אם לרכוש כרטיס סים פיזי, ESIM או חבילת גלישה לחו”ל, הנה מה שרציתם לדעת ולא יצא לכם עדיין לשאול.

יש מישהו או מישהי בימינו שטסים לחו”ל ללא טלפון נייד? יש סיכוי שהטלפון הנייד הוא המוצר הנמכר ביותר בעולם, למרות שגוגל טוענים כי מוצרי אופנה הם המוצרים הנמכרים ביותר בעולם. בעוד שכל אחד ואחת מחזיקים בכיסיהם טלפון נייד, הצרכים מהטלפונים האלו משתנים בין משתמש למשתמשת. לכן, חשוב לקחת בחשבון את ההיבטים הבאים כאשר בוחרים חבילת גלישה בחול:

  1. נפח הגלישה: החבילות הסטנדרטיות יכולות לכלול 3GB, אחרות כוללות 10B – 50GB ואפילו ללא הגבלה.
  2. מהירות גלישה: חלק מהחבילות מציעות מהירות גלישה סטנדרטית, בעוד שאחרות כוללות מהירות גלישה של 5G.
  3. תוקף החבילה: כל חבילה תקפה לתקופת זמן אחרת, החל מכמה ימים בודדים ועד חצי שנה ומעלה.
  4. חריגה: יש לברר מראש מהם התנאים והעמלות הכרוכות בחריגה מחבילת הגלישה.
  5. שירות לקוחות: כדאי לרכוש חבילת גלישה בחול מחברת סלולר ישראלית מוכרת.
  6. מחירים: מחירי חבילות סלולר לחו”ל יכולים לנוע בין כ-50 – 150 ₪ לחבילות הסטנדרטיות, בעוד כי חבילות למשתמשים “כבדים” יכולות לעלות כ-250 – 350 ₪ ומעלה.
  7. תנאים והגבלות: חלק מההגבלות חלות על נפח הגלישה, כמות דקות השיחות הטלפוניות והודעות ה-SMS.
  8. מס’ טלפון: שימו לב, כי רכישת חבילת הגלישה או כרטיס הסים – אינה מצריכה החלפת מס’ טלפון.
  9. התקנה: חשוב לבחור פתרון שלא יצריך התקנה מורכבת ושינוי הגדרות שמכשיר הנייד, כמו למשל כרטיס ESIM או חבילת גלישה לחו”ל. כרטיסי סים פיזיים בד”כ יצריכו התקנה פיזית.
  10. השוואת מחירים: רצוי ואף מומלץ לערוך השוואת מחירים בין חבילות סלולר לחו”ל.

היכן לרכוש חבילת סלולר לחו”ל?

על מנת לרכוש חבילת גלישה בחול אשר מבחינתכם היא משתלמת, צוות 026mobile וכל חברת סלולר אחרת, בד”כ ימליצו על השוואת מחירים. בתוך כך, כמובן שחשוב לקחת כדוגמה את הנושא של טיולי משפחות לחו”ל, מה שידוע כעסק יקר במיוחד.

אם טסים עם הילדים לחו”ל, המחירים של חבילות הגלישה יכולים להסתכם במאות רבים של שקלים. לכן כל כך חשוב לעצור לרגע, לבדוק את השוק ולהחליט החלטה מושכלת. סוג הפתרון שתרכשו ישליך ישירות על חוויית הטיול שלכם.

בסופו של דבר, אף אחד לא רוצה להיתקע עם טלפון בלתי שמיש או ללא גישה לאינטרנט. נכון, כל עוד תבחרו בחברת סלולר אמינה ומוכרת בישראל, הכול אמור לעבור חלק. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלעיתים יש גם ניתוקים במהלך שהות בחו”ל, זה מאוד תלוי ביעד וביכולות התקשורת שבו.

Share: